BESTUUR
Functie Naam  Email
 Voorzitter Frans Durge voorzitter@bc-alblasserdam.nl
 Secretaris Henk van der Rhee secretaris@bc-alblasserdam.nl
 Penningmeester Lizette van der Vorm  penningmeester@bc-alblasserdam.nl 
 Hoofd TC Richard van Trijffel  hoofdtc@bc-alblasserdam.nl
 Algemeen bestuurslid Annemarie de Zwart bestuuralgemeen@bc-alblasserdam.nl
 Algemeen bestuurslid vacant bestuuralgemeen@bc-alblasserdam.nl
 Algemeen bestuurslid Vacant bestuuralgemeen@bc-alblasserdam.nl

OVERIGE EMAIL ADRESSEN

Functie Naam  Email
 Ledenadministratie Stefan Besteman ledenadministratie@bc-alblasserdam.nl
CCP Senioren Richard van Trijffel 5324ccp@badminton.nl
CCP Jeugd Richard van Trijffel 5324ccp@badminton.nl
Jeugdcoordinator Vacant jeugdcoordinator@bc-alblasserdam.nl
Jeugdtrainer Mike Kost jeugdtraining@bc-alblasserdam.nl
Jeugdcompetitie Wilma de Vries jeugdcompetitie@bc-alblasserdam.nl
Sponsoring Vacant sponsoring@bc-alblasserdam.nl